• Rally Vyškov / Hanácký Rally Klub Vyškov
 • Akreditace médií na rally Vyškov 2017


  Media jsou neoddělitelnou součástí jakéhokoliv sportu. Bez publicity nemohou sportovci či celé disciplín zářit na veřejnosti, stejně jako získávat podporu svých partnerů a sponzorů. I z těchto důvodů proto mohou novináři a reportéři pro svou práci užívat výhod, jakých se běžným fanouškům a divákům nedostává.

  Rally v tomto směru nejsou výjimkou. Motorističtí novináři předávají své materiály široké veřejnosti, protože jen zlomek lidí sleduje rally přímo na místě. Pracovníci médií šíří svou práci z jednotlivých podniků pomocí různých kanálů do celého světa a jsou vítanou podporou v otázce popularity a publicity. Díky tomu mají například možnost pohybovat se oproti běžným divákům svobodněji podél trati rychlostní zkoušky nebo mohou stát před vymezovací páskou, aby mohli snadněji pořizovat záběry z trati. Avšak i když mají reportéři k dispozici tyto výhody, neznamená to, že mohou stát v nebezpečných místech a ohrožovat tak průběh celé rally! I pro pracovníky médií platí, že musejí respektovat pokyny pořadatelů a organizátorů!

  Autoklub České republiky uzavřel smlouvu se společností APO Multicam, s.r.o., jejímž předmětem je poskytnutí výhradního oprávnění k přenosovým, marketingovým a reklamním právům pro sportovní podniky zapsané v kalendáři FAS AČR. Autoklub České republiky bude ve spolupráci s APO Multicam řešit jednotným přístupem akreditace novinářů na jednotlivé podniky. Novinář bude mít možnost získat permanentní akreditaci nebo ad hoc akreditaci na specifický podnik. Dále pořadatel bude disponovat prostorem pro akreditaci lokálních médií. Všechny akreditace budou probíhat online v akreditačním systému.

  Akreditace budou probíhat výhradně prostřednictvím akreditačního systému - http://akreditace-apo.cz/

  Pro přihlášení zůstávají platná přístupová hesla z roku 2016. Nový žadatel o akreditaci musí o přístupová hesla zažádat formou vyplněného akreditačního formuláře (na http://akreditace-apo.cz/) a jeho zasláním na e-mail: info@akreditace-apo.cz.

  Typy akreditací a zásady akreditačního procesu na jednotlivé podniky jsou uvedeny v „Ročence 2017 Federace automobilového sportu AČR“, příloha 10.

  V případě dotazů se prosím obracejte přímo na sekretariát Autoklubu České republiky.
  Partneři

  Pivovar Vyškov
  Trasig s.r.o.
  Autonova Brno, s.r.o.
  Hasko, spol. s r.o.
  RCS Brno, s.r.o.
  Respono, a.s.
  SPP Vyškov, s.r.o.
  Hotel Nemojanský mlýn
  Restaurace SPORT

  Odkazy

  Autosport.cz
  Autoklub ČR
  Mediasport.CZ
  Pohár ČR v Rally
  Asociace jezdců rally
  Rally Magazín
  MotorMIX.cz
  RALLY-MANIA.cz
  eWRC.cz